List motywacyjny Strażak | StartCV.pl

List motywacyjny Strażak

List motywacyjny Stolarz Budowlany
1 lipca 2018
List motywacyjny Strażnik Miejski
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Strażak

Wzór listu motywacyjnego dla Strażaka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Strażaka został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Strażaka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Strażaka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Strażaka:

CV Strażak | Podanie o pracę Strażak
 

 

Opis zawodu Strażak

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Strażak.

Jednym z najniebezpieczniejszych zawodów jest strażak. Osoba wykonująca ten zawód, może być zatrudniona jako ratownik lub młodszy ratownik. Do jego podstawowych zadań należy ewakuacja ludzi i mienia, z obiektów zagrożonych nie tylko pożarem, ale także innymi niebezpieczeństwami, a także samo gaszenie pożarów. Oprócz tego jego zadania polegają na neutralizowaniu skutków zdarzeń, takich jak: pożary, wypadki komunikacyjne – również te z udziałem niebezpiecznych środków chemicznych, katastrofy budowlane czy inne lokalne zagrożenia. Jak w przypadku większości zawodów, także strażak ma obowiązek rozszerzać swoje kwalifikacje i doskonalić posiadane umiejętności. Charakter pracy strażaka, czyni zawód ten, zajęciem typowo zespołowym. Strażak musi posiadać umiejętność pracy w grupie i zdolność po podporządkowywania się przełożonym. Praca ta wymaga licznych kontaktów z ludźmi. Niestety, bardzo często narażeni są oni na konflikty z poszkodowanymi, którzy często w wyniku przeżywanego szoku mogą kwestionować wydawane przez strażaków polecenia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia