List motywacyjny Strażnik Miejski | StartCV.pl

List motywacyjny Strażnik Miejski

List motywacyjny Strażak
1 lipca 2018
List motywacyjny Szatniarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Strażnik Miejski

Wzór listu motywacyjnego dla Strażnika Miejskiego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Strażnika Miejskiego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Strażnika Miejskiego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Strażnika Miejskiego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Strażnika Miejskiego:

CV Strażnik Miejski | Podanie o pracę Strażnik Miejski
 

 

Opis zawodu Strażnik Miejski

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Strażnik Miejski.

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku strażnika miejskiego, jest zapewnienie spokoju i porządku w miejscach publicznych, obiektach komunalnych, środkach komunikacji publicznej, a także w ruchu drogowym. Jego obowiązki obejmują egzekwowanie przepisów dotyczących ruchu drogowego, interwencje w sytuacjach zagrożenia życia, zdrowia lub mienia mieszkańców oraz przeciwdziałanie wandalizmowi. Do zadań strażnika miejskiego należy również współpracowanie z innymi służbami, między innymi ze Strażą Pożarną, Policją i Pogotowiem Ratunkowym. Jednym z obowiązków strażnika miejskiego jest udzielanie pouczeń, wydawanie poleceń i legitymowanie osób, których zachowanie wzbudza podejrzenia lub może stanowić zagrożenie dla innych. Praca strażnika miejskiego związana jest z intensywnymi kontaktami z ludźmi, którzy często nie są przyjaźnie nastawieni do funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Najczęściej wykorzystywaną formą komunikacji w tym zawodzie jest przekaz słowny bezpośredni lub za pomocą radiotelefonu. Strażnik miejski jest zawodem o charakterze zespołowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia