List motywacyjny Szatniarz | StartCV.pl

List motywacyjny Szatniarz

List motywacyjny Strażnik Miejski
1 lipca 2018
List motywacyjny Szewc
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Szatniarz

Wzór listu motywacyjnego dla Szatniarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Szatniarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Szatniarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Szatniarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szatniarza:

CV Szatniarz | Podanie o pracę Szatniarz
 

 

Opis zawodu Szatniarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Szatniarz.

Człowiek zatrudniony na stanowisku szatniarza ma odpowiedzialną pracę, ponieważ musi dopilnować rzeczy pozostawionych w szatni, jest za nie materialnie odpowiedzialny. Szatniarz w swojej pracy nie wykorzystuje żadnych urządzeń technicznych. Zdarza się czasem, że szatniarz w swojej pracy sprzedaje drobiazgi takie jak zapalniczki, chusteczki higieniczne, karty telefoniczne oczywiście jednocześnie pracując w szatni. Na życzenie pracodawcy lub właściciela lokalu szatniarz ma obowiązek podania odzieży przy stole zwłaszcza dla szczególnych gości. Pracując na tym stanowisku bardzo często zdarza się, że szatniarz służy podstawową informacją na temat miasta w którym jest gość. Praca na stanowisku szatniarza ma charakter indywidualny. Kontakty z ludźmi w tym zawodzie są intensywne i niezbędne, a czynności wykonywane na tym stanowisku nie są związane z ludźmi, a raczej z przedmiotami. Szatniarze są odpowiedzialni za rzeczy pozostawione w szatni. Rodzaj wykonywanej pracy nie niesie raczej ryzyka konfliktów z ludźmi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia