List motywacyjny Szewc | StartCV.pl

List motywacyjny Szewc

List motywacyjny Szatniarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Szklarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,40.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Szewc

Wzór listu motywacyjnego dla Szewca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Szewca został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Szewca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Szewca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szewca:

CV Szewc | Podanie o pracę Szewc
 

 

Opis zawodu Szewc

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Szewc.

Zadaniem szewca naprawiacza jest wykonywanie obuwia lub jego naprawa i odświeżenie. W pierwszym przypadku musi on pobrać miarę z obu nóg klienta, przygotować na jej podstawie kopyto, wykroić odpowiednie elementy oraz przygotować skórę. Następnie jego zadaniem jest przyczepienie podeszwy do kopyta i wciągnięcie cholewki. Kolejnym etapem jest przygotowanie pięt i przodów, ćwiekowanie skóry z cholewki, montowanie podeszwy z cholewą oraz przybijanie obcasa. Końcowym etapem jego pracy jest wykończenie spodów, mocowanie sprzączek, guzików i szlifowanie skóry. Jeżeli jego zadaniem jest naprawa, musi on wpierw rozpoznać rodzaj uszkodzenia oraz wybrać właściwy sposób naprawy. W zależności od rodzaju zakładu w jakim zatrudniony jest szewc, jego praca może być indywidualna lub zespołowa. Największa liczba szewców pracuje we własnych, niedużych zakładach usługowych, gdzie narażony jest na bezpośredni kontakt z klientami, choć zdarza się, że do indywidualnych kontaktów z klientami zatrudniana jest inna osoba.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia