List motywacyjny Szklarz | StartCV.pl

List motywacyjny Szklarz

List motywacyjny Szewc
1 lipca 2018
List motywacyjny Szlifierz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Szklarz

Wzór listu motywacyjnego dla Szklarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Szklarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Szklarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Szklarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szklarza:

CV Szklarz | Podanie o pracę Szklarz
 

 

Opis zawodu Szklarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Szklarz.

Szklarz zajmuje się przygotowaniem i montażem elementów wykonanych ze szkła oraz obróbką szkła, w wyniku której powstają specjalne formy użytkowe. W zawodzie tym można wyróżnić dwie specjalności. Pierwsza z nich zajmuje się przede wszystkim montowaniem szyb w oknach, drzwiach, ścianach wystawowych, świetlikach, meblach i samochodach. Oprócz tego jego zadaniem jest srebrzenie i oprawianie luster. Druga specjalność to szklarz szkła laboratoryjnego. Jego zadania polegają na odpowiednim przecięciu rury szklanej, poddaniu jej obróbce termicznej. Następnie wyprofilowane produkty spawa wygrzewając, a nierzadko także wtapia metal w szkło. Po uzyskaniu odpowiedniej formy hartuje ją w piecu w odpowiedniej temperaturze, myje i oczyszcza z osadów chemicznych. Zawód szklarza związany jest z pracą samodzielną, choć istnieje kilka czynności przez niego wykonywanych, podczas których wymagana jest współpraca większej liczby osób. W przypadku pracy w zakładach rzemieślniczych stałym elementem pracy są nie tylko kontakty ze współpracownikami i przełożonymi, ale również z klientami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia