List motywacyjny Szlifierz | StartCV.pl

List motywacyjny Szlifierz

List motywacyjny Szklarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Szlifierz Metali
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Szlifierz

Wzór listu motywacyjnego dla Szlifierza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Szlifierza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Szlifierza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Szlifierza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szlifierza:

CV Szlifierz | Podanie o pracę Szlifierz
 

 

Opis zawodu Szlifierz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Szlifierz.

Mechaniczną obróbką kamieni szlachetnych zajmuje się szlifierz. Wykonywane przez niego czynności prowadzą do otrzymania kamienia o pożądanej wielkości, kształcie oraz odpowiednich walorach artystycznych i estetycznych. Jest to praca niezwykle precyzyjna, wymagająca od pracownika bardzo dobrego wzroku, słuchu i zmysłu dotyku. Po pomiarze kamienia i narysowaniu odpowiedniego wzoru, przystępuje on do cięcia kamienia w celu otrzymania foremnej bryły. Następnie szlifierz zajmuje się nadaniem kamieniowi odpowiedniego kształtu geometrycznego i gładkości. W pracy szlifierza wykorzystywane są następujące narzędzia: suwmiarka, frezy, pilniki, piłki, tarcze ścierne, kołki oraz pasy polerownicze. Zawód szlifierza jest zdecydowanie zajęciem indywidualnym, gdyż wszystkie zadania są przez niego wykonywane samodzielnie. Podlega on nadzorowi szlifierza-mistrza. Stanowisko to wiąże się z licznymi kontaktami z innymi ludźmi, którymi są albo współpracownicy, w większych zakładach, albo klienci w przypadku mniejszych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia