List motywacyjny Szwaczka | StartCV.pl

List motywacyjny Szwaczka

List motywacyjny Szlifierz Metali
1 lipca 2018
List motywacyjny Tancerz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Szwaczka

Wzór listu motywacyjnego dla Szwaczki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Szwaczki został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Szwaczki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Szwaczki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szwaczki:

CV Szwaczka | Podanie o pracę Szwaczka
 

 

Opis zawodu Szwaczka

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Szwaczka.

Szwaczka zajmuje się szyciem wyrobów odzieżowych, jak: bluzki, suknie, żakiety, koszule, spódnice, spodnie, marynarki, płaszcze, bielizna, a także odzież robocza i sportowa. W zależności od wielkości zakładu produkcyjnego, w którym zatrudniona jest szwaczka, jej zakres obowiązków może się różnić. Mniejsze zakłady pracy wymagają od nich produkowania poszczególnych sztuk odzieży od początku do końca, w większych natomiast zajmują się najczęściej tylko jednym etapem tego procesu. Najważniejszym narzędziem pracy szwaczki jest tzw. stebnówka, guzikarka, dziurkarka oraz pikówka. Oprócz zszywania poszczególnych elementów szwaczka zajmuje się także naszywaniem kieszeni, mankietów, guzików, kołnierzy, ozdób oraz materiałów usztywniających. Zawód szwaczki wiąże się z licznymi kontaktami z innymi ludźmi. W większym przedsiębiorstwie kontakty te ograniczają się do przełożonych, współpracowników, prasowaczy oraz pracowników krojowni. Bardziej zindywidualizowana jest praca szwaczki w małym zakładzie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia