List motywacyjny Tancerz | StartCV.pl

List motywacyjny Tancerz

List motywacyjny Szwaczka
1 lipca 2018
List motywacyjny Tapicer
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Tancerz

Wzór listu motywacyjnego dla Tancerza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Tancerza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Tancerza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Tancerza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tancerza:

CV Tancerz | Podanie o pracę Tancerz
 

 

Opis zawodu Tancerz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Tancerz.

Tancerz to artysta, który poprzez taniec czyli skomplikowane choreograficzne ruchy ciała wyraża emocje, ekspresję i własne interpretacje taneczne utworów muzycznych. Osoba na tym stanowisku może być zatrudniona w teatrach, zawodowych baletach, w zespołach regionalnych, czy też profesjonalnych zespołach tańca nowoczesnego. Tancerz musi odznaczać się bardzo dobrą kondycją fizyczną, wyczuciem rytmu i dobrym słuchem. Ważna jest również umiejętność zapamiętywanie skomplikowanych układów choreograficznych, zdolność do koncentracji, podzielność uwagi, wyczucie odległości czy wyobraźnia przestrzenna. Wskazana jest również odporność emocjonalna oraz wytrzymałość na długotrwały wysiłek podczas prób jak i występów. Praca tancerza związana jest z pracą na scenie i występami przed publicznością. Trzeba umieć radzić sobie z tremą oraz presją dużej widowni.Tancerz to zawód zarówno indywidualny jak i zbiorowy. Praca polega najpierw na indywidualnym zapoznaniu się z ruchami i choreografią tańca aby później wspólnie złączyć wszystkie elementy w całość.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia