List motywacyjny Tapicer | StartCV.pl

List motywacyjny Tapicer

List motywacyjny Tancerz
1 lipca 2018
List motywacyjny Technik Budownictwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Tapicer

Wzór listu motywacyjnego dla Tapicera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Tapicera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Tapicera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Tapicera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tapicera:

CV Tapicer | Podanie o pracę Tapicer
 

 

Opis zawodu Tapicer

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Tapicer.

Osoba zatrudniona na stanowisku tapicera zajmuje się wytwarzaniem mebli tapicerowanych, wykonywaniem części wyposażenia środków transportu, a także przywracaniem do użytku mebli zużytych lub uszkodzonych. Efekty jego pracy mają zapewnić ludziom komfort użytkowania oraz nadawać pomieszczeniom niepowtarzalny charakter. W swojej pracy wykorzystuje on takie materiały jak: płyty pilśniowe lub lateksowe, pasy tapicerskie, pianka poliuretanowa, płótno jutowe, skóra, materiały skóropodobne, tiule, szyfony, aksamity oraz płótna techniczne. Natomiast niezbędnymi dla tapicera narzędziami są; pęsety, obcęgi, młotki, igły, szpilki, nożyce, wkrętaki, zszywacze, maszyny do szycia i przeszywania oraz narzędzia ślusarskie i stolarskie. Zawód tapicera jest z reguły zajęciem indywidualnym, szczególnie jeśli zatrudniony jest on w zakładzie tapicerskim. W przypadku pracy przy produkcji mebli na skalę przemysłową konieczna jest praca zespołowa i kontakt pomiędzy pracownikami wykonującymi poszczególne etapy tworzenia produktu finalnego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia