List motywacyjny Technik Górnik | StartCV.pl

List motywacyjny Technik Górnik

List motywacyjny Technik Geodeta
1 lipca 2018
List motywacyjny Technik Hutnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Technik Górnik

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Górnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Technika Górnika został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Górnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Technika Górnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Górnika:

CV Technik Górnik | Podanie o pracę Technik Górnik
 

 

Opis zawodu Technik Górnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Technik Górnik.

Technicy górnicy są pracownikami kopalń głębinowych lub odkrywkowych. Zakres ich obowiązków zależy w dużej mierze od miejsca ich pracy. Na powierzchni ich zadania polegają na wykonywaniu prac w biurach technologicznych i konstrukcyjnych oraz planistycznych, gdzie na bieżąco zajmują się uzupełnianiem planów i map kopalnianych. Pod powierzchnią ziemi, każdy górnik ma ściśle określone zadania i jest zobowiązany do rzetelnego ich wypełniania. Nawet mały błąd jednego z nich może kosztować życie lub zdrowie pozostałych. Nad bezpieczeństwem pracowników czuwa technik górnik, którego zadaniem jest regularna kontrola wskaźników pomiaru stopnia natężenia niebezpiecznych gazów oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu wydobycia węgla. Technicy górnicy to pracownicy niższego, rzadziej średniego dozoru górniczego. Podlegają zatem kontroli pracowników z wyższych szczebli i kontrolują pracę swoich podwładnych. Praca na dole wymaga komunikowania się za pomocą przekazu ustnego, urządzeń telekomunikacyjnych i sygnalizacji alarmowej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia