List motywacyjny Technik Ogrodnik | StartCV.pl

List motywacyjny Technik Ogrodnik

List motywacyjny Technik Meteorolog
1 lipca 2018
List motywacyjny Technik Optyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Technik Ogrodnik

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Ogrodnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Technika Ogrodnika został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Ogrodnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Technika Ogrodnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Ogrodnika:

CV Technik Ogrodnik | Podanie o pracę Technik Ogrodnik
 

 

Opis zawodu Technik Ogrodnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Technik Ogrodnik.

Technik ogrodnik zajmuje się produkcją warzyw, owoców, kwiatów, grzybów jadalnych, a także pielęgnacją i konserwacją drzew, krzewów, kwiatów i trawników. Do jego zasadniczych zadań należy zgromadzenie materiału wyjściowego, a także właściwe przygotowanie podłoża pod uprawę. W tym celu może on zastosować odpowiednią uprawę gleby, odpowiednie narzędzia ogrodnicze i stosowne nawozy. Zadaniem technika ogrodnika jest odpowiednie dobranie terminu sadzenia lub siania, w zależności od gatunku rośliny. Czynności wykonywane następnie przez ogrodnika polegają na pielęgnacji, nawożeniu oraz stosowaniu środków ochrony roślin. Po odpowiednim czasie jego zadaniem jest zebranie plonów, sortowaniem, odpowiednie przechowywanie oraz sprzedaż. Praca technika ogrodnika ma charakter zespołowy. Najczęściej nadzoruje on pracę ogrodników. Kontakty z innymi ludźmi są intensywne i nie dotyczą tylko współpracy, ale również zakupu środków produkcji, sprzedaży wyprodukowanego towaru oraz udzielaniu porad i konsultacji.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia