List motywacyjny Technik Pożarnictwa | StartCV.pl

List motywacyjny Technik Pożarnictwa

List motywacyjny Technik Poligraf
1 lipca 2018
List motywacyjny Technik Rolnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Technik Pożarnictwa

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Pożarnictwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Technika Pożarnictwa został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Pożarnictwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Technika Pożarnictwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Pożarnictwa:

CV Technik Pożarnictwa | Podanie o pracę Technik Pożarnictwa
 

 

Opis zawodu Technik Pożarnictwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Technik Pożarnictwa.

Technik pożarnictwa jest osobą nadzorującą i wykonującą różnego rodzaju prace w jednostkach organizacyjnych Państwowej Staży Pożarnej. Do jego głównych obowiązków należy uczestnictwo w akcjach ratowniczych i gaśniczych oraz likwidacja miejscowych zagrożeń. Zakres obowiązków jest w dużej mierze zależny od zajmowanego przez stanowiska. Osoba zatrudniona jako technik pożarnictwa może zajmować różne stanowiska pracy: od technika do spraw kwatermistrzowskich, przez dyspozytora, aż do dowódcy zastępu. Każde z tych stanowisk wymaga od zatrudnionego podnoszenia poziomu jego kwalifikacji zawodowych i umiejętności. Zawód technika pożarnictwa związany jest z licznymi kontaktami z ludźmi. Nierzadko interwencje straży pożarnej kończą się konfliktami ze wzburzonymi uczestnikami zdarzeń. W zawodzie tym dominuje przekaz ustny, choć podczas akcji może być on niewystarczający. Często więc wykorzystywane są urządzenia telekomunikacyjne, a nawet gesty i inne dźwięki. Praca technika pożarnictwa wymaga duże samodyscypliny i ogromnej odwagi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia