List motywacyjny Technik Rolnik | StartCV.pl

List motywacyjny Technik Rolnik

List motywacyjny Technik Pożarnictwa
1 lipca 2018
List motywacyjny Technik Rybactwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,56.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Technik Rolnik

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Rolnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Technika Rolnika został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Rolnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Technika Rolnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Rolnika:

CV Technik Rolnik | Podanie o pracę Technik Rolnik
 

 

Opis zawodu Technik Rolnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Technik Rolnik.

Technik rolnik może być zatrudniony w przedsiębiorstwie lub gospodarstwie rolnym. Jednym z jego zadań jest obsługa i właściwa eksploatacja sprzętu technicznego, ocena jego stanu technicznego, dokonywanie napraw, regulacji oraz jego konserwacji. Celem pracy technika rolnika jest planowanie, organizacja i przeprowadzenie poszczególnych elementów procesu produkcyjnego produktów roślinnych o określonej wartości. Praca technika rolnika może odbywać się na różnych stanowiskach, którymi są: brygadzista prac polowych, brygadzista do spraw chemizacji, brygadzista do spraw energetyki w rolnictwie oraz operator maszyn i urządzeń rolniczych. Narzędziami i maszynami używanymi w rolnictwie są: pługi, brony, sadzarki, siewniki, pielniki, obsypniki, wieloraki, rozsiewacze, opryskiwacze oraz kombajny. Praca technika rolnika ma charakter głównie zespołowy i wiąże się z licznymi kontaktami, szczególnie z ludźmi, dla których jest on przełożonym. Oprócz nadzoru ich pracy, technik rolnik ściśle z nimi współpracuje.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia