List motywacyjny Technik Rybactwa | StartCV.pl

List motywacyjny Technik Rybactwa

List motywacyjny Technik Rolnik
1 lipca 2018
List motywacyjny Technolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Technik Rybactwa

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Rybactwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Technika Rybactwa został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Rybactwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Technika Rybactwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Rybactwa:

CV Technik Rybactwa | Podanie o pracę Technik Rybactwa
 

 

Opis zawodu Technik Rybactwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Technik Rybactwa.

Zadaniem technika rybactwa jest przede wszystkim organizowanie i nadzorowanie prac, związanych z hodowlą i produkcja ryb słodkowodnych w jeziorach, stawach, zbiornikach zaporowych oraz rzekach. Zakres jego obowiązków jest dość szeroki. Do najważniejszych zadań wykonywanych przez technik rybactwa należy: kontrola stanu zarybienia, pobieranie próbek wody, przeprowadzanie prostych badań i analiz, utrzymywanie w dobrym stanie technicznym urządzeń wodnych i narzędzi służących do połowu ryb, kierowanie pracami przy rozrodzie ryb, opracowywanie norm żywienia ryb, a także prowadzenie wymaganej dokumentacji. Oprócz prac na akwenie wodnym lub w magazynach, technik rybactwa wykonuje swoje obowiązki w biurze, gdzie przydatnym urządzeniem jest: faks, telefon i komputer. W przypadku technika rybactwa kontakty z ludźmi są dość intensywne i częste. Oprócz podwładnych i przełożonych, osobami z którymi kontaktuje się technik rybactwa, są przedstawiciele hurtowni, innych zakładów rybnych, zakładów przetwórstwa rybnego oraz osoby prywatne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia