List motywacyjny Telemarketer | StartCV.pl

List motywacyjny Telemarketer

List motywacyjny Technolog
1 lipca 2018
List motywacyjny Tkacz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Telemarketer

Wzór listu motywacyjnego dla Telemarketera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Telemarketera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Telemarketera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Telemarketera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Telemarketera:

CV Telemarketer | Podanie o pracę Telemarketer
 

 

Opis zawodu Telemarketer

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Telemarketer.

Praca telemarketera polega na telefonicznej sprzedaży usług i towarów. Główny obowiązkiem jest budowa własnej bazy klientów, utrzymywanie z nimi stałego kontaktu telefonicznego, przygotowanie ofert oraz udzielanie informacji. Telemarketer ma do dyspozycji komputer, telefon, skaner, drukarkę, faks. Praca polega również na badaniu rynku, sondowaniu potrzeb klientów, reagowaniu na wszelkie reklamacje oraz indywidualne potrzeby klientów. Każdy pracownik telemarketingu pracuje w własnym boksie. Praca wykonywana jest w ciągłym stresie i natężeniu dźwięków. Jest ona skierowana przede wszystkim do osób z doskonałą dykcją, komunikatywnych i wygadanych. Osoba ta musi posiadać dar przekonywania oraz umiejętnie radzić sobie z stresem. Pracowni musi być skoncentrowany i opanowany, w trakcie rozmowy z trudnym klientem nie może okazać żadnych słabości ani zdenerwowania. Zarobki telemarketera uzależnione są w głównej mierze od osiąganych wyników sprzedaży. Najczęściej składają się na nie podstawa plus premia za osiągnięcie limitów sprzedaży.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia