List motywacyjny Tkacz | StartCV.pl

List motywacyjny Tkacz

List motywacyjny Telemarketer
1 lipca 2018
List motywacyjny Tłumacz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Tkacz

Wzór listu motywacyjnego dla Tkacza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Tkacza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Tkacza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Tkacza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tkacza:

CV Tkacz | Podanie o pracę Tkacz
 

 

Opis zawodu Tkacz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Tkacz.

Tkacz zajmuje się wytwarzaniem tkanin wełnianych, bawełnianych, lnianych, jedwabnych lub wykonanych z włókiem sztucznych. Wykonywane przez tkacza wyroby przeznaczane są na ubrania, dekoracje, często wykorzystywane również w przemyśle lub innych dziedzinach wytwórczości. Do najważniejszych zadań tkacza należy przetwarzanie przędzy w tkaninę, co związane jest z wykonywaniem kolejno poszczególnych czynności i operacji. Jego obowiązkiem jest także włączanie i zatrzymywanie maszyn lub aparatury wykorzystywanej w zakładzie, kontrolowanie prawidłowości procesu technologicznego oraz konserwacja tych urządzeń. Szczegółowy zakres obowiązków uzależniony jest od zajmowanego przez tkacza stanowiska. Tkacz jest z reguły zajęciem indywidualnym, choć produkt jego pracy jest wynikiem działań poszczególnych stanowisk. Osoba zatrudniona na tym stanowisku narażona jest na częsty kontakt z innymi osobami, którymi najczęściej są pomocnik, mistrz, pracownik obsługi technicznej i transportu, magazynierem lub współpracownikiem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia