List motywacyjny Tokarz | StartCV.pl

List motywacyjny Tokarz

List motywacyjny Tłumacz Języka Migowego
1 lipca 2018
List motywacyjny Trener Sportowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Tokarz

Wzór listu motywacyjnego dla Tokarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Tokarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Tokarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Tokarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tokarza:

CV Tokarz | Podanie o pracę Tokarz
 

 

Opis zawodu Tokarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Tokarz.

Tokarz to zawód należący do grupy operatorów obrabiarek skrawających, do której należą również: frezerzy, szlifierze, wytaczacze i strugacze. Do podstawowych zadań i czynności związanych z tym zawodem należy: organizacja stanowiska pracy, właściwy odczyt dokumentacji technologicznej i rysunków technicznych, wykonywanie właściwych prac tokarskich, kontrolowanie wymiarów i kształtów obrabianych przedmiotów, ostrzenie narzędzi skrawających, czyszczenie i konserwacja użytkowanych tokarek, narzędzi i urządzeń. Wyrobami tokarskimi są: tarcze, wały, tuleje, trzpienie, mimośrody, koła pasowe, śruby, nakrętki, nity, podkładki oraz półfabrykaty trzpieni, tulei oraz wałów korbowych. Do kontroli przedmiotów obrobionych służą przyrządy pomiarowe. Zawód tokarza ma charakter indywidualny, choć wiąże się on z częstymi kontaktami z pracownikami kontroli jakości, przełożonymi oraz pracownikami narzędziowymi. Może stwarzać to ryzyko występowania sytuacji konfliktowych, choć występują one rzadko i z reguły tłumione są w zarodku.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia