List motywacyjny Tynkarz | StartCV.pl

List motywacyjny Tynkarz

List motywacyjny Treser Psów
1 lipca 2018
List motywacyjny Urbanista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Tynkarz

Wzór listu motywacyjnego dla Tynkarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Tynkarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Tynkarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Tynkarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tynkarza:

CV Tynkarz | Podanie o pracę Tynkarz
 

 

Opis zawodu Tynkarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Tynkarz.

Podstawową czynnością wykonywaną przez tynkarza jest samodzielne sporządzanie zapraw tynkarskich oraz nakładanie warstw tynkarskich i tynków suchych na ściany i stropy budowli. Jego zadaniem jest sporządzenie odpowiedniej zaprawy tynkarskiej za pomocą mieszarek kielichowych, korytkowych lub betoniarek. Przed nałożeniem tynku, wszystkie otwory ścianach i stropach muszą być zaklejone lub zamurowane, co również należy do zadań tynkarza. Za pomocą pasów i listew wyznacza on powierzchnię i krawędzie tynku. Jeżeli tynkarz pracuje przy remoncie, jego zadaniem jest zbicie starego tynku. Ręczne nakładanie tynku umożliwiają pracownikowi packi, kielnie oraz łaty tynkarskie. W przypadku mechanicznego nakładania tynkarz używa pomp z końcówkami tynkarskimi i zacieraczek. Czynności wykonywane przez tynkarza nie wymagają pracy zespołowej, choć często pracują oni w kilkuosobowych grupach, szczególnie w przypadku pracy przy większych zleceniach. Jednak każdy z nich rozliczany jest z wykonywanego przez siebie wycinka pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia