List motywacyjny Wychowawca | StartCV.pl

List motywacyjny Wychowawca

List motywacyjny Wulkanizator
1 lipca 2018
List motywacyjny Zaopatrzeniowiec
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Wychowawca

Wzór listu motywacyjnego dla Wychowawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Wychowawcy został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Wychowawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Wychowawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Wychowawcy:

CV Wychowawca | Podanie o pracę Wychowawca
 

 

Opis zawodu Wychowawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Wychowawca.

Osoba zatrudniona na stanowisku wychowawcy zajmuje się organizacją czasu wolnego dla podopiecznych i wychowanków. Praca wykonywana jest w pomieszczeniach zamkniętych: w biurze, świetlicy, salach lekcyjnych, salach zabaw oraz na świeżym powietrzu: placu zabaw, boisku. Do głównych obowiązków wychowawcy należy wychowanie podopiecznych, zapewnienie im opieki oraz możliwości nauki i spędzenia wolnego czasu. Jest to odpowiedzialna praca, w której trzeba wykazać się umiejętnością pracy z dziećmi i młodzieżą również tą, która sprawia problemy wychowawcze. Podstawową cechą osoby na tym stanowisku musi być cierpliwość oraz empatia. W zależności od miejsca pracy obowiązki wychowawcy mogą się znacznie różnić.Praca wychowawcy jest indywidualna, w trakcie zajęć nie ma on nad sobą zwierzchnika. Praca polega na ciągłym kontakcie z dziećmi i młodzieżą. Wychowawca pełni tutaj rolę nauczyciela i opiekuna. Obowiązkiem wychowawcy jest również zapewnienie uczniom bezpieczeństwa i ochrona przed potencjalnymi zagrożeniami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia