List motywacyjny Zarządca Nieruchomości | StartCV.pl

List motywacyjny Zarządca Nieruchomości

List motywacyjny Zaopatrzeniowiec
1 lipca 2018
List motywacyjny Zbrojarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Zarządca Nieruchomości

Wzór listu motywacyjnego dla Zarządcy Nieruchomości został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Zarządcy Nieruchomości został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Zarządcy Nieruchomości można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Zarządcy Nieruchomości

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Zarządcy Nieruchomości:

CV Zarządca Nieruchomości | Podanie o pracę Zarządca Nieruchomości
 

 

Opis zawodu Zarządca Nieruchomości

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Zarządca Nieruchomości.

Ubiegając się o stanowisko zarządcy nieruchomości można pracować w spółdzielni mieszkaniowej lub w domach komunalnych. Administrator pracujący w tych miejscach nadzoruje stan techniczny budynków mieszkalnych. Mają też w obowiązku kontrolę pracy gospodarzy domów. Tryb kontrolowania pracy gospodarzy domów, których zwierzchnikiem jest właśnie administrator, jest różny w poszczególnych spółdzielniach. Niektórzy zarządcy codziennie wizytują podlegające im budynki mieszkalne, sprawdzając na miejscu efekty pracy dozorców, w innych spółdzielniach robią to rzadziej. Administrator wchodzi w skład komisji odbierających lokale lub oceniających ich stan techniczny. Do obowiązków administratora należy również sporządzanie umów najmu między lokatorem, a spółdzielnią oraz wykonywanie czynności windykacyjnych. Praca na stanowisku administratora ma charakter indywidualny, pracując na takim stanowisku samodzielnie wykonuje się swoje zawodowe obowiązki. Nie wszystkie decyzje administrator podejmuje samodzielnie, tryb usunięcia awarii owszem, ale inne wymagają konsultacji z przełożonym. Administrator jako osoba świadcząca usługi lokatorom czy użytkownikom przyjmuje ich skargi, zażalenia oraz prośby o interwencję. Administrator ma bardzo dużo kontaktów z ludźmi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia