List motywacyjny Zegarmistrz | StartCV.pl

List motywacyjny Zegarmistrz

List motywacyjny Zbrojarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Złotnik-Jubiler
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Zegarmistrz

Wzór listu motywacyjnego dla Zegarmistrza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Zegarmistrza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Zegarmistrza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Zegarmistrza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Zegarmistrza:

CV Zegarmistrz | Podanie o pracę Zegarmistrz
 

 

Opis zawodu Zegarmistrz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Zegarmistrz.

tyk Rynku Pracy.

Głównym celem pracy zegarmistrza jest naprawa i konserwacja czasomierzy. Ich mechanizmy mogą być mechaniczne, elektroniczne, elektryczne i kwarcowe. Zasadniczy zakres obowiązków zegarmistrza obejmuje przyjęcie zlecenia od klienta, ustalenie przyczyny usterki, demontaż i montaż oraz dokonanie rozliczenia za wykonaną usługę. Jeżeli sytuacja tego wymaga, zegarmistrz może być zmuszony do wykonania jakiejś części lub mechanizmu. Osoba zajmująca się naprawą czasomierzy musi w swoim miejscu pracy utrzymywać porządek i ład, a podczas wykonywania czynności zegarmistrzowskich powinna stosować się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Zawód zegarmistrza jest zajęciem o charakterze indywidualnym. To on sam wybiera sposób naprawy zegarka lub zegara i samodzielnie też je wykonuje. Jego zawód wiąże się z częstymi kontaktami z ludźmi, ale z reguły są to tylko klienci i ewentualnie dostawcy. Czasem praca zegarmistrza polega na sprzedawaniu i doradzaniu, szczególnie jeśli naprawa okazuje się nieopłacalna.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia