List motywacyjny Złotnik-Jubiler | StartCV.pl

List motywacyjny Złotnik-Jubiler

List motywacyjny Zegarmistrz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Administrator Baz Danych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Złotnik-Jubiler

Wzór listu motywacyjnego dla Złotnika-Jubilera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Złotnika-Jubilera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Złotnika-Jubilera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Złotnika-Jubilera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Złotnika-Jubilera:

CV Złotnik-Jubiler | Podanie o pracę Złotnik-Jubiler
 

 

Opis zawodu Złotnik-Jubiler

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Złotnik-Jubiler.

Osoba zatrudniona na stanowisku złotnika-jubilera zajmuje się wykonywaniem przedmiotów i biżuterii ze złota, srebra lub platyny, oprawą kamieni szlachetnych oraz naprawą biżuterii. Czynnościami wykonywanymi w tym fachu są: lutowanie, grawerowanie, szlifowanie, polerowanie, matowanie, odlewanie wyrobów, zmniejszanie lub zwiększanie biżuterii, a także kupno, sprzedaż i wycena wyrobów z metali szlachetnych. W swojej pracy wykorzystuje on takie narzędzia jak: rylec, walcarka złotnicza, polerka elektryczna, punca, wiertarka, pilniki, palniki gazowe, szlifierka, mikrometr, kowadła, młoty, młoteczki, szczypce, przecinaki oraz imadła. Niezbędnymi w zawodzie złotnika przyrządami jest także waga i lupa jubilerska. Zawód złotnika –jubilera ma charakter indywidualny. Jest to zajęcie, które wiąże się z licznymi kontaktami z innymi ludźmi, szczególnie na stanowisku mistrza jubilerskiego. Świadczone przez niego usługi dotyczą doradzania, odpowiadania na pytania, sprzedawania, kupowania oraz wyceny wyrobów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia