Podanie o pracę Agent Celny | StartCV.pl

Podanie o pracę Agent Celny

Podanie o pracę Adwokat
1 lipca 2018
Podanie o pracę Agent Ubezpieczeniowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Agent Celny

Wzór podania o pracę dla Agenta Celnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Agenta Celnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Agenta Celnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Agenta Celnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Agenta Celnego:

CV Agent Celny | List motywacyjny Agent Celny
 

 

Opis zawodu Agent Celny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Agent Celny.

Pracownikiem Agencji Celnej, występującym w imieniu eksporterów i importerów przed Urzędem Celnym jest agent celny. Jego zadanie to przede wszystkim uzyskanie zgody na dopuszczenie towarów klienta do obrotu w kraju lub na wywóz ich poza jego granice. Jego obowiązkiem jest zatem zebranie kompletu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku w Urzędzie Celnym. Następnie, towarzyszy on funkcjonariuszowi Urzędu Celnego w odprawie i w razie konieczności, pomaga rozpakowywać i pakować wskazane przez niego towary. Po kontroli, agent celny zobowiązany jest do kontrolowania terminowości regulowania wszystkich należności celnych lub w razie potrzeby dokonać tych należności w imieniu zleceniodawcy. Praca agenta celnego odbywa się wciągu dnia, w stałych godzinach, a czas jego pracy oscyluje w granicach od 9 do 12 godzin. Jego działania są ściśle nadzorowane przez agencję dla której pracuje oraz przez urzędników Urzędu Celnego. Obowiązki agenta celnego wiążą się z częstym przemieszczaniem się na małych odległościach od siedziby agencji dla której pracuje.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia