Podanie o pracę Agent Ubezpieczeniowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Agent Ubezpieczeniowy

Podanie o pracę Agent Celny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Aktor
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Agent Ubezpieczeniowy

Wzór podania o pracę dla Agenta Ubezpieczeniowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Agenta Ubezpieczeniowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Agenta Ubezpieczeniowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Agenta Ubezpieczeniowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Agenta Ubezpieczeniowego:

CV Agent Ubezpieczeniowy | List motywacyjny Agent Ubezpieczeniowy
 

 

Opis zawodu Agent Ubezpieczeniowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Agent Ubezpieczeniowy.

Do podstawowych obowiązków agenta ubezpieczeniowego należy zdobywanie nowych i obsługa aktualnych klientów firmy. Jego zadaniem jest informowanie klientów o ofertach, doradztwo przy wyborze najbardziej optymalnej dla klienta opcji, podpisywanie umów ubezpieczeniowych i monitorowanie terminowości składek klientów. Po podpisaniu umowy musi on także rozliczyć się z druków i kwestionariuszy, a także z pobranych od klienta, w imieniu ubezpieczyciela, składek. Agenci ubezpieczeniowi, zwani także pośrednikami ubezpieczeniowymi zatrudniani są najczęściej w agencjach ubezpieczeniowych lub w zakładach ubezpieczeniowych. Mogą również prowadzić własną działalność gospodarczą. Czas pracy agenta jest uzależniony od niego samego. Najczęściej 6 godzin spędza on w swoim biurze, pozostały czas pracy to wyjazdy w teren, na spotkania z klientami. Agent ubezpieczeniowy tylko w wyjątkowych sytuacjach kontrolowany jest przez firmę, którą reprezentuje. Jednak w przypadku poważnego naruszenia warunków umowy może nawet zostać pozbawionym prawa do wykonywania zawodu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia