Podanie o pracę Analityk Rynku Pracy | StartCV.pl

Podanie o pracę Analityk Rynku Pracy

Podanie o pracę Analityk Finansowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Architekt
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór podania o pracę Analityk Rynku Pracy

Wzór podania o pracę dla Analityka Rynku Pracy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Analityka Rynku Pracy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Analityka Rynku Pracy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Analityka Rynku Pracy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Analityka Rynku Pracy:

CV Analityk Rynku Pracy | List motywacyjny Analityk Rynku Pracy
 

 

Opis zawodu Analityk Rynku Pracy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Analityk Rynku Pracy.

Osoba zatrudniona na stanowisku analityka rynku pracy ma za zadanie przygotowanie i opracowanie analiz dotyczących zatrudnienia oraz bezrobocia. Analizy dokonuje się najczęściej na danym obszarze, którym może być obszar polski, województwa, powiatu lub miasta. Praca skierowana jest do osób, które posiadają umiejętności matematyczne oraz potrafią analizować, wyjaśniać i tłumaczyć wybrane zagadnienia związane z rynkiem pracy. Dodatkowo od kandydatów wymaga się ukończenia studiów wyższych o kierunku ekonomia, finanse, matematyka lub statystyka. Praca analityka rynku pracy wykonywana jest w pomieszczeniach biurowych są to głównie firmy doradcze, agencje zatrudnienia oraz urzędy pracy oraz jednostki samorządu terytorialnego. Praca osoby na tym stanowisku wykonywana jest od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy. Najczęściej jest to osiem godzin dziennie. Bardzo rzadko zdarzają się nadgodziny i związane są one z udziałem w szkoleniach lub konferencjach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia