Podanie o pracę Architekt Krajobrazu | StartCV.pl

Podanie o pracę Architekt Krajobrazu

Podanie o pracę Architekt
1 lipca 2018
Podanie o pracę Architekt Wnętrz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór podania o pracę Architekt Krajobrazu

Wzór podania o pracę dla Architekta Krajobrazu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Architekta Krajobrazu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Architekta Krajobrazu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Architekta Krajobrazu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Architekta Krajobrazu:

CV Architekt Krajobrazu | List motywacyjny Architekt Krajobrazu
 

 

Opis zawodu Architekt Krajobrazu

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Architekt Krajobrazu.

Architekt krajobrazu zajmuje się projektowaniem parków, zieleni miejskich, otoczenia zakładów przemysłowych oraz ogrodów. Celem jego pracy jest przygotowanie projektu, który jednocześnie będzie zachowywał i rozwijał różnorodność i piękno krajobrazu. Przed przystąpieniem do właściwych czynności, musi on przeprowadzić analizy przyrodnicze krajobrazu, potrzebne do podjęcia właściwych decyzji projektowych. Architekt krajobrazu w swojej pracy korzysta z wyobraźni, a opracowane w niej projekty za pomocą kredek, ołówków, pisaków i rapidografów przelewa na papier lub kalkę techniczną. Swoją pracę wykonuje on na zlecenie osób prywatnych, firm i instytucji państwowych. Osoba zatrudniona na stanowisku architekta krajobrazu pracuje około 8 godzin dziennie, choć czas pracy zależny jest w dużej mierze od aktualnych potrzeb. W przypadku dużej ilości zleceń, architekci zatrudnieni w prywatnych firmach projektowych muszą liczyć się z koniecznością pracy w nadgodzinach. Charakter tego zawodu charakteryzuje się dużą swobodą doboru metod projektowania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia