Podanie o pracę Architekt Wnętrz | StartCV.pl

Podanie o pracę Architekt Wnętrz

Podanie o pracę Architekt Krajobrazu
1 lipca 2018
Podanie o pracę Archiwista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Architekt Wnętrz

Wzór podania o pracę dla Architekta Wnętrz został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Architekta Wnętrz zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Architekta Wnętrz można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Architekta Wnętrz

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Architekta Wnętrz:

CV Architekt Wnętrz | List motywacyjny Architekt Wnętrz
 

 

Opis zawodu Architekt Wnętrz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Architekt Wnętrz.

Architekt wnętrz ma za zadanie opracować oryginalny projekt plastyczny rozmaitych wnętrz oraz zwykle nadzór nad ich wykonaniem. Efekt jego pracy powinien gwarantować unikalną kompozycję przestrzeni, funkcjonalność wnętrz, dostosowanie ich do psychofizycznych cech użytkowników oraz perfekcyjną jakość techniczną oraz estetyczną materiałów i przedmiotów. Często celem pracy architektów wnętrz jest stworzenie własnej niepowtarzalnej stylistyki, której wzorcowe projekty pokazywane są na wystawach lub w prasie specjalistycznej. Swoje projekty szkicują na szkicach wrażeniowych, collagach lub realistycznych ujęciach malarskich, na których przedstawiają swoją wizję obiektu. Ostateczny projekt przedstawiany jest za pomocą rzutów, przekrojów, rysunków, fotografii lub opisów. Architekt wnętrz nie ma normowanego czasu pracy, a specyfika zawodu nierzadko wymaga przemieszczania się do odległych miejscowości. Architekt wnętrz odpowiada za dostosowanie projektu do psychofizycznych cech jego użytkowników oraz ich wrażliwości estetycznej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia