Podanie o pracę Artysta Grafik | StartCV.pl

Podanie o pracę Artysta Grafik

Podanie o pracę Artysta Fotografik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Artysta Malarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Artysta Grafik

Wzór podania o pracę dla Artysty Grafika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Artysty Grafika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Analityka Rynku Pracy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Artysty Grafika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Artysty Grafika:

CV Artysta Grafik | List motywacyjny Artysta Grafik
 

 

Opis zawodu Artysta Grafik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Artysta Grafik.

Praca artysty grafika należy do zawodów twórczych, w których to artysta musi wykazać się własną inwencją twórczą. Twórczość artysty grafika można podzielić na dwa nurty: grafikę warsztatową zwaną również grafiką artystyczną oraz grafikę użytkową zwaną inaczej grafiką projektową. Do pierwszego nurtu zalicza się wszelkiego rodzaju artystów, którzy tworzą poprzez pracę we własnych pracowniach. Efektem ich pracy są różnego rodzaju grafiki wykonywane za pomocą takich technik jak, miedzioryt, sucha igła, litografia i inne. Drugi nurt to grafika użytkowa, w której obecnie najczęściej używa się komputera, a rzadziej już kartki i ołówka. Efektem pracy są grafiki takie jak: okładki czasopism, grafiki reklamowe, nadruki na opakowaniach, reklamy i inne. Generalnie grafika projektowa wywodzi się od poligrafii i z nią była początkowo związana.Czas pracy osoby zajmującej się grafiką jest nienormowany, jedynym wyjątkiem może być artysta zajmujący się grafiką projektową, który pracuje w pracowniach projektowych czy wydawnictwach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia