Podanie o pracę Artysta Rzeźbiarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Artysta Rzeźbiarz

Podanie o pracę Artysta Malarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Asystentka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Artysta Rzeźbiarz

Wzór podania o pracę dla Artysty Rzeźbiarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Artysty Rzeźbiarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Artysty Rzeźbiarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Artysty Rzeźbiarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Artysty Rzeźbiarza:

CV Artysta Rzeźbiarz | List motywacyjny Artysta Rzeźbiarz
 

 

Opis zawodu Artysta Rzeźbiarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Artysta Rzeźbiarz.

Artysta rzeźbiarz w swej pracy zawodowej zajmuje się tworzeniem rzeźb, które mogą być posągami, popiersiami, figurami zwierząt lub owadów, nieregularnymi formami, lub całkiem abstrakcyjnymi przedmiotami. Rzeźbiarz tworzy swe prace w takich materiałach jak drewno różnych gatunków drzew, beton, kamień, metale żelazne i nieżelazne, tworzywo sztuczne i wiele innych. Rzeźbiarz to zawód artystyczny, osoba zajmująca się tym fachem musi posiadać szczególny zmysł artystyczny, swą pracą wyraża samego siebie i emocje, które w nim siedzą. Każda większa praca rzeźbiarza rozpoczyna się od wstępnego projektu, w którym zawarta jest koncepcja rzeźby następnie przechodzi się do etapu wykonawstwa. Tutaj rzeźbiarz nieraz potrzebuje pomocy fachowców w dziedzinach związanych z danym materiałem, z którego powstaje dzieło.Artysta rzeźbiarz podobnie jak inne zawody artystyczne nie posiada stałych godzin pracy. Są one uzależnione od ilości pracy i własnego natchnienia. Artysta może być jednak narażony na duży wysiłek fizyczny podczas wykonywania rzeźb np. w kamieniu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia