Podanie o pracę Asystentka | StartCV.pl

Podanie o pracę Asystentka

Podanie o pracę Artysta Rzeźbiarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Barman
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Asystentka

Wzór podania o pracę dla Asystentki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Asystentki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Asystentki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Asystentki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Asystentki:

CV Asystentka | List motywacyjny Asystentka
 

 

Opis zawodu Asystentka

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Asystentka.

Osoba zatrudniona na stanowisku asystentki pracuje najczęściej w dużych firmach i korporacjach. Jest to pracownik odpowiedzialny za wspomaganie pracy dyrektorów, kierowników oraz innych pracowników wyższego szczebla. Praca polega na przygotowaniu dla przełożonego dokumentów, materiałów, opracowywaniu raportów, dbaniu o terminy spotkań. Praca skierowana jest dla osób, które ukończyły szkołę wyższą i posiadają doświadczenie w pracy biurowej. Bardzo ważna jest umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, odporność na stres i pracę pod presją czasu. Asystentka dyrektora jest to prawa ręka szefa. Podobnie jak sekretarka zna wszystkie szczegóły pracy przełożonego. Asystentka wykonuje polecenia szefa, który jest jej jedynym przełożonym. To z nim uzgadnia grafik dnia, plan pracy i zakres obowiązków do wykonania. Osoba na tym stanowisku pracuje od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. W szczególnych przypadkach mogą wystąpić nadgodziny oraz wyjazdy służbowe związane z pracą dyrektora.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia