Podanie o pracę Betoniarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Betoniarz

Podanie o pracę Barman
1 lipca 2018
Podanie o pracę Betoniarz-Zbrojarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Betoniarz

Wzór podania o pracę dla Betoniarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Betoniarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Betoniarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Betoniarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Betoniarza:

CV Betoniarz | List motywacyjny Betoniarz
 

 

Opis zawodu Betoniarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Betoniarz.

Zadania betoniarza są ściśle powiązane z przemysłem budowlanym. Czynności przez niego wykonywane wiążą się z wykonywaniem prac przy powstawaniu nowych budowli, mostów, dróg, linii kolejowych i innych budowli melioracyjnych oraz kanalizacyjnych. Wynikiem jego pracy są konstrukcje monolityczne z betonu, izolacje tych konstrukcji oraz wykonywanie podbudów i elementów z których powstają gotowe budowle. Do prefabrykatów wytwarzanych przez betoniarza zalicza się: różne pustaki, stropy, płyty betonowe, lastrico, płyty chodnikowe, krawężniki i rury kanalizacyjne. Czynności przez niego wykonywane mogą być wykonywane ręcznie lub mechanicznie. Wymagane jest, aby ich praca oparta była o rysunki techniczne przygotowane przez wykwalifikowanych projektantów. Betoniarz wykonuje swą pracę w ciągu dnia i nie dłużej niż przez 8 godzin dziennie. Nierzadko zdarza się, że pracownicy muszą wyjeżdżać do pracy na obiektach odległych od ich miejsca zamieszkania. Zawód ten należy do grupy nadzorowanych okresowo, a czynności z nim związane wykonywane są cyklicznie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia