Podanie o pracę Bibliotekarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Bibliotekarz

Podanie o pracę Betoniarz-Zbrojarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Bileter
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Bibliotekarz

Wzór podania o pracę dla Bibliotekarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Bibliotekarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Bibliotekarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Bibliotekarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Bibliotekarza:

CV Bibliotekarz | List motywacyjny Bibliotekarz
 

 

Opis zawodu Bibliotekarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Bibliotekarz.

Bibliotekarz jest to osoba pracująca w bibliotece. W zależności od funkcji oraz miejsca jej położenia można wyodrębnić biblioteki gminne, szkolne, akademickie, naukowe, specjalistyczne, narodowe. Do głównych zadań bibliotekarza należy udostępnianie zbiorów innym czytelnikom oraz pozyskiwanie nowych zbiorów, ich katalogowanie i opisywanie. Oprócz wyżej wymienionych czynności bibliotekarz powinien pełnić funkcję informacyjną, a także powinien zajmować się upowszechnianiem kultury i wiedzy oraz kształtować potrzeby czytelnicze w społeczeństwie. Osoba na tym stanowisku powinna zajmować się również organizacją wystaw, spotkań czytelniczych, prelekcji czy też wieczorów czytelniczych. Praca bibliotekarza wykonywana jest na rożnych stanowiskach, w małych bibliotekach może jednak być tak, że jedna osoba odpowiedzialna jest za wszystkie powyższe zadania.Bibliotekarz pracuje od 7 do 9 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, w zależności od potrzeb danej jednostki. Zazwyczaj są to stałe godziny pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia