Podanie o pracę Brukarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Brukarz

Podanie o pracę Blacharz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Budowlaniec
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Brukarz

Wzór podania o pracę dla Brukarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Brukarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Brukarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Brukarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Brukarza:

CV Brukarz | List motywacyjny Brukarz
 

 

Opis zawodu Brukarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Brukarz.

Praca brukarza jest ciężką pracą fizyczną, wymagającą dużej dokładności i zmysłu estetycznego. Czynności związane z tym zawodem wykonywane są w większości ręcznie. Materiałami z których korzysta brukarz są: kamień, cegła klinkierowa, płyty kamienno-betonowe, a także kostka brukowa. Przed przystąpieniem do pracy, jego zadaniem jest zorganizowanie stanowiska pracy, sortowanie i ułożenie materiału, a także niwelacja terenu. Przygotowana przy pomocy łopaty podsypka piaskowa lub żwirowa utwardzana jest przez zagęszczarki spalinowe lub elektryczne. Dobrze utwardzone podłoże jest dobrą podstawą do ułożenia właściwej warstwy wierzchniej. Praca brukarza wykonywana jest przede wszystkim ręcznie. Praca na tym stanowisku odbywa się w stałych godzinach, w ciągu dnia. Brukarz nie przepracowuje więcej niż 8 godzin dziennie i najczęściej nie pracuje w dni wolne od pracy. Praca na tym stanowisku ma charakter sezonowy, a czynności przez niego wykonywane są zrutynizowane. Kontrolę nad pracą brukarza sprawuje jego bezpośredni przełożony.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia