Podanie o pracę Budowlaniec | StartCV.pl

Podanie o pracę Budowlaniec

Podanie o pracę Brukarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Charakteryzator
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,78.
Loading...

Wzór podania o pracę Budowlaniec

Wzór podania o pracę dla Budowlańca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Budowlańca zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Budowlańca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Budowlańca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Budowlańca:

CV Budowlaniec | List motywacyjny Budowlaniec
 

 

Opis zawodu Budowlaniec

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Budowlaniec.

Budowlaniec to osoba pracująca w firmach budowlanych lub składach materiałów budowlanych. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać co najmniej wykształcenie zawodowe na kierunku budowlanym oraz doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych. Głównym przełożonym budowlańca jest kierownik robót budowlanych, który nadzoruje pracę oraz kontroluje właściwe wykonanie prac, zgodne z projektem budowlanym. Praca wykonywana jest podczas budowy domów, garaży, budynków gospodarczych, oraz innych budowli. W obrębia pojęcia budowlaniec jest wiele mniejszych specjalności takich jak na przykład tynkarz, murarz, dekarz czy zbrojarz. W większości firm budowlanych pracownicy pracują w elastycznych godzinach pracy. Uzależnione jest to od warunków atmosferycznych, wielkości inwestycji czy też pory roku. Praca budowlańca trwa od wczesnej wiosny która zaczyna się na przełomie marzec/kwiecień i kończy późną jesienią na przełomie listopada/grudnia. W okresie zimowym następuje przerwa w wykonywaniu pracy ze względu na mróz.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia