Podanie o pracę Choreograf | StartCV.pl

Podanie o pracę Choreograf

Podanie o pracę Charakteryzator
1 lipca 2018
Podanie o pracę Cieśla
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Choreograf

Wzór podania o pracę dla Choreografa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Choreografa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Choreografa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Choreografa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Choreografa:

CV Choreograf | List motywacyjny Choreograf
 

 

Opis zawodu Choreograf

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Choreograf.

Praca choreografa polega na tworzeniu i komponowaniu układów tanecznych. Jest to praca twórcza i artystyczna, dlatego trudno jest tutaj mówić o pracy ciągłej w określonych godzinach. Praca wykonywana jest samodzielnie lub w trakcie prób wraz z tancerzami indywidualnie lub z całą grupą taneczną. Choreograf w swej pracy musi łączyć niezwykłą wrażliwość taneczną wraz z niebywałymi umiejętnościami doboru odpowiednich form i ruchów. Wszystkie układy taneczne komponowane są pod konkretny zespół, parę lub tancerza. Choreograf musi tutaj bardzo dobrze znać warunki i możliwości taneczne poszczególnych osób. Ponadto jest os swego rodzaju mentorem i nauczycielem dla młodych artystów. Pokazuje im jak prawidłowo wykonywać układy, w jaki sposób odżywiać się i ćwiczyć. Dla choreografa najważniejszy jest ruch oraz jego płynność i forma.Choreograf pracuje zazwyczaj od 5 do 12 godzin dziennie. Godziny pracy nie są stałe i w głównej mierze zależą od ilości pracy i układów do skomponowania. Praca wykonywana jest również w soboty i niedziele.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia