Podanie o pracę Cukiernik | StartCV.pl

Podanie o pracę Cukiernik

Podanie o pracę Cieśla
1 lipca 2018
Podanie o pracę Dekarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Cukiernik

Wzór podania o pracę dla Cukiernika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Cukiernika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Cukiernika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Cukiernika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Cukiernika:

CV Cukiernik | List motywacyjny Cukiernik
 

 

Opis zawodu Cukiernik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Cukiernik.

Osobą zajmującą się produkcją wyrobów cukierniczych jest cukiernik. Jego specjalnością są lody, ciasta i ciastka. Obowiązki cukiernika wiążą się z przygotowaniem maszyn i odpowiednich urządzeń, odmierzeniem odpowiedniej ilości składników zgodnie z recepturą, a także regularne poddawanie surowców i półproduktów ocenie organoleptycznej, polegającej na sprawdzeniu ich jakości za pomocą zmysłów smaku i węchu. Dzięki specjalistycznym urządzeniom, cukiernik może obierać, drylować, dzielić owoce i ciasto, wyrabiać i wałkować, a także krystalizować, piec, smażyć i pasteryzować. Wiele wyrobów cukierniczych nadal dekorowane i przystrajane jest ręcznie, wymagana jest zatem w tym zawodzie wrażliwość na kolory i kształty. Zawód cukiernika wiąże się z 9-godzinnym dniem pracy, a czynności przez niego wykonywane mogą odbywać się zarówno w dzień jak i w nocy. Ponieważ praca związana jest w wyrobem żywności konieczne jest stosowanie odzieży roboczej, w tym czepka lub czapki. Praca cukiernika nadzorowana jest okresowo, pod kątem stosowania odpowiednich procedur.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia