Podanie o pracę Detektyw | StartCV.pl

Podanie o pracę Detektyw

Podanie o pracę Dekarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Diagnosta Laboratoryjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Detektyw

Wzór podania o pracę dla Detektywa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Detektywa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Detektywa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Detektywa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Detektywa:

CV Detektyw | List motywacyjny Detektyw
 

 

Opis zawodu Detektyw

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Detektyw.

Zawód detektywa jest zawodem wysokiego ryzyka. Jego obowiązki polegają na zdobywaniu i gromadzeniu informacji, niezbędnych do wykonania zadania zleconego przez klienta. Najczęstszymi zleceniami są: ustalenie miejsca pobytu osoby zaginionej, inwigilacja, stwierdzanie zadłużenia, ustalanie majątku trwałego, wykrywanie oszustw, sprawdzanie wiarygodności, a także rewindykacja należności. W celu prawidłowego wypełnienia swoich obowiązków, detektyw wykorzystuje swój intelekt, zdolności analityczne i zdolność logicznego myślenia. Jego zadania polegają także na obserwacji, prowadzeniu notatek, wyciąganiu właściwych wniosków, budowaniu wersji dochodzeniowych oraz na tworzeniu hipotez. Praca detektywa nie jest ograniczona godzinami pracy, ani żadnymi świętami czy dniami wolnymi od pracy. Detektywi z prawdziwego zdarzenia cały swój czas poświęcają na wykonanie danego zlecenia. Czas poświęcony na daną sprawę zależy od stopnia jej złożoności i może trwać nawet od kilku dni, do kilku lat, zanim problem zostanie rozwiązany.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia