Podanie o pracę Diagnosta Laboratoryjny | StartCV.pl

Podanie o pracę Diagnosta Laboratoryjny

Podanie o pracę Detektyw
1 lipca 2018
Podanie o pracę Diagnosta Samochodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Diagnosta Laboratoryjny

Wzór podania o pracę dla Diagnosty Laboratoryjnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Diagnosty Laboratoryjnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Diagnosty Laboratoryjnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Diagnosty Laboratoryjnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Diagnosty Laboratoryjnego:

CV Diagnosta Laboratoryjny | List motywacyjny Diagnosta Laboratoryjny
 

 

Opis zawodu Diagnosta Laboratoryjny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Diagnosta Laboratoryjny.

Zawód diagnosty laboratoryjnego jest zawodem bardzo odpowiedzialnym, dokładnym i starannym. Pracując na tym stanowisku należy przestrzegać zasad higieny obowiązujących na takim stanowisku, należy pracować w fartuchach ochronnych i rękawiczkach oraz dezynfekować stoły laboratoryjne. Zapobiega się w ten sposób rozprzestrzeniania zakażeń wirusowych, przenoszonych przez krew lub inne płyny ustrojowe. Diagnosta laboratoryjny pracując w pracowni biochemii wykonuje pojedyncze badania np. oznaczenie poziomu glukozy w podejrzeniu cukrzycy. Z analizą układu krwionośnego specjalista analityki klinicznej spotyka się pracując jako hematolog w pracowni hematologii. Wykonywana jest tam głównie morfologia krwi obwodowej. Pracując w pracowni bakteriologii specjalista zajmuje się posiewem materiału, hodowlą uzyskanych drobnoustrojów i ich izolacją, identyfikacją oraz oceną wrażliwości na leki chorobotwórczych bakterii. Praca w pracowni analityki wiąże się głównie z oceną właściwości fizykochemicznych moczu, badaniem osadu moczu, diagnostyką płynu rdzeniowo-mózgowego. Specjalista analityki klinicznej zatrudniony w szpitalnych zakładach diagnostyki laboratoryjnej pełni również nocne dyżury oraz uczestniczy w opiece nad pacjentem hospitalizowanym. Pełni również dyżury w dni wolne od pracy. Opracowano na podstawie: https://laboratoryjnie.pl/tag/akredytacja-laboratorium/

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia