Podanie o pracę Diagnosta Samochodowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Diagnosta Samochodowy

Podanie o pracę Diagnosta Laboratoryjny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Dietetyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Diagnosta Samochodowy

Wzór podania o pracę dla Diagnosty Samochodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Diagnosty Samochodowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Diagnosty Samochodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Diagnosty Samochodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Diagnosty Samochodowego:

CV Diagnosta Samochodowy | List motywacyjny Diagnosta Samochodowy
 

 

Opis zawodu Diagnosta Samochodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Diagnosta Samochodowy.

Zawodem związanym z ocenianiem stanu technicznego pojazdów jest diagnosta samochodowy. Jego zadaniem jest ustalenie i określenie wszelkich usterek pojazdu i w razie potrzeby skierowanie go do warsztatu naprawczego. Przedmiotem jego działań są: autobusy, mikrobusy, pojazdy specjalistyczne, oraz przede wszystkim samochody osobowy i ciężarowe. Diagnosta ma za zadanie sprawdzić prawidłowość działania układu hamulcowego, kierowniczego i stan ogumienia. Oprócz tego musi on skontrolować zawieszenie pojazdu oraz mocowanie akumulatora, a także stan świateł. Swoje działania musi rozpocząć od porównania rzeczywistych danych pojazdu z tymi wpisanymi do dowodu rejestracyjnego. Czas pracy diagnosty samochodowego uzależniony jest od godzin otwarcia stacji diagnostycznej. Może on pracować na dwie zmiany, ale nie dłużej niż 8 godzin dziennie. Czynności przez niego wykonywane są zrutynizowane i okresowo nadzorowane. Od jakości jego pracy zależy bezpieczeństwo ruchu na drogach, a nawet życie i zdrowie osób poruszających się diagnozowanymi przez niego pojazdami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia