Podanie o pracę Dietetyk | StartCV.pl

Podanie o pracę Dietetyk

Podanie o pracę Diagnosta Samochodowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Doradca Inwestycyjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Dietetyk

Wzór podania o pracę dla Dietetyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Dietetyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Dietetyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Dietetyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dietetyka:

CV Dietetyk | List motywacyjny Dietetyk
 

 

Opis zawodu Dietetyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Dietetyk.

Do zadań dietetyka po opracowaniu receptur przygotowywanych dań należy nadzór etapów przygotowywania. Dietetyk jest odpowiedzialny również za prawidłowość przebiegu procesów technologicznych, ułatwia mu to znajomość technologii sporządzania potraw np. z mleka i jego przetworów, z ryb, z drobiu, z mięsa zwierząt rzeźnych, potrawy bezmięsne, półmięsne, potrawy z ziemniaków, warzyw, owoców, zup, sosów itp. W swojej pracy dietetyk może również posługiwać się takimi narzędziami i urządzeniami jak noże, tasaki, piły, frytkownice, krajalnice, obieraczki oraz kotły parowe. Przed podaniem gotowych potraw, dietetyk sprawdza ich jakość i estetykę wykonania, następnie pobiera próbki potraw i zabezpiecza je na odpowiedni okres. Godziny pracy na stanowisku dietetyka są zazwyczaj stałe i nie trwają dłużej niż 8 godzin dziennie. Osoby zatrudnione w szpitalach czy w sanatoriach ze względu na specyfikę tych placówek mogą pracować w dni wolne od pracy i święta. Zatrudnieni w tym zawodzie często pełnią rolę kierownika wobec podległego mu personelu, ale również podwładnego wobec kierownika placówki w której są zatrudniani.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia