Podanie o pracę Doradca Klienta | StartCV.pl

Podanie o pracę Doradca Klienta

Podanie o pracę Doradca Inwestycyjny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Doradca Podatkowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Doradca Klienta

Wzór podania o pracę dla Doradcy Klienta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Doradcy Klienta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Doradcy Klienta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Doradcy Klienta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Klienta:

CV Doradca Klienta | List motywacyjny Doradca Klienta
 

 

Opis zawodu Doradca Klienta

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Doradca Klienta.

Doradca klienta pracuje w sklepach, firmach doradczych oraz usługowych. Do głównych zadań doradcy klienta należy dbanie o pozytywne relacje z klientem. Praca polega na bezpośrednim kontakcie z klientem, przygotowaniu odpowiedniej oferty, doradzaniu oraz pomocy w wyborze najkorzystniejszego produktu. Produktem może być przedmiot, rzecz, usługa itp. osoba na tym stanowisku musi posiadać dużą kulturę osobistą, być komunikatywny i nastawiony na sukces. Jednak najważniejsza jest bardzo dobra znajomość branży oraz umiejętność nawiązania kontaktu z klientem. Pracę można znaleźć w placówkach sprzedażowych i usługowych. Wynagrodzenie w głównej mierze uzależnione jest od osiąganych wyników, czyli tak zwane wynagrodzenie prowizyjne. Praca doradcy klienta wykonywana jest w biurach oraz punktach usługowych. Czas pracy przeważnie wynosi 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Może się jednak zdarzyć, że praca wykonywana jest również w weekendy w systemie zmianowym po 12 godzin. Rzadko zdarzają się nadgodziny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia