Podanie o pracę Doradca Podatkowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Doradca Podatkowy

Podanie o pracę Doradca Klienta
1 lipca 2018
Podanie o pracę Doradca Rolniczy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Doradca Podatkowy

Wzór podania o pracę dla Doradcy Podatkowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Doradcy Podatkowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Doradcy Podatkowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Doradcy Podatkowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Podatkowego:

CV Doradca Podatkowy | List motywacyjny Doradca Podatkowy
 

 

Opis zawodu Doradca Podatkowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Doradca Podatkowy.

Główne zadania doradcy podatkowego określone są szczegółowo w ustawie o doradztwie podatkowym. Przede wszystkim są to wszelkie czynności związane z opieką i doradzaniem w sprawach podatków oraz rozliczeniami zobowiązań publiczno-prawnych. W zakresie jego obowiązków jest prowadzenie ksiąg podatkowych i innych dokumentów ewidencyjnych do celów podatkowych. Doradca podatkowy zajmuje się także sporządzaniem zeznań i deklaracji podatkowych. W jego kompetencjach leży także sprawdzanie poprawności rozliczeń podatkowych za poprzednie okresy rozliczeniowe i usunięcie ewentualnych nieprawidłowości. Osoba pracująca jako doradca podatkowy może reprezentować podatnika w razie sporu z organami podatkowymi. Czas pracy doradcy podatkowego jest nie dłuższy niż 10 godzin dziennie, choć zwykle nie przekracza 8. Częste kontakty z klientami i organami podatkowymi wymagają od niego odpowiedniej prezencji i nienagannego wyglądu. Doradca podatkowy wykonuje swoje obowiązki nie tylko w biurze podatkowym, ale także w firmie, której interesy reprezentuje.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia