Podanie o pracę Doradca Rolniczy | StartCV.pl

Podanie o pracę Doradca Rolniczy

Podanie o pracę Doradca Podatkowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Doradca Zawodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Doradca Rolniczy

Wzór podania o pracę dla Doradcy Rolniczego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Doradcy Rolniczego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Doradcy Rolniczego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Doradcy Rolniczego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Rolniczego:

CV Doradca Rolniczy | List motywacyjny Doradca Rolniczy
 

 

Opis zawodu Doradca Rolniczy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Doradca Rolniczy.

Doradca rolniczy zajmuje się doradzaniem rolnikom w sprawach dotyczących technologii oraz ekonomiki produkcji rolnej. Jego podstawowym zadaniem jest współpracowanie z rolnikami w sferze upowszechniania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań, nadzorowanie i obserwacja przebiegu wdrożenia oraz organizowanie pokazów dla innych rolników. Działalność szkoleniowa doradcy rolniczego ma na celu nie tylko przekazywać wiedzę, ale także kształtować odpowiednią postawę wśród rolników i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów. Zdobytą wiedzę i doświadczenie doradca upowszechnia w redagowanych przez siebie ulotkach i artykułach, które publikowane są przez prasę specjalistyczna i lokalną. Doradca rolniczy pracuje około 8 godzin dziennie i najczęściej są to godziny stałe. Najczęściej na terenie gminy pracuje jeden doradca, a jego obowiązki zmuszają go do przemieszczania się na małych odległościach. Nie istnieje w tym zawodzie konieczność noszenia ubrania roboczego, choć często warunki atmosferyczne zmuszają go do noszenia gumowców.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia