Podanie o pracę Doradca Zawodowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Doradca Zawodowy

Podanie o pracę Doradca Rolniczy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Dostawca/Kurier
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Doradca Zawodowy

Wzór podania o pracę dla Doradcy Zawodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Doradcy Zawodowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Doradcy Zawodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Doradcy Zawodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Zawodowego:

CV Doradca Zawodowy | List motywacyjny Doradca Zawodowy
 

 

Opis zawodu Doradca Zawodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Doradca Zawodowy.

Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy zawodowego zajmuje się pomocą dla młodzieży i osób bezrobotnych w zakresie wyboru ścieżki zawodowej, dostosowania się do obecnie panujących warunków na rynku pracy, bądź zdobycia niezbędnego wykształcenia lub doświadczenia potrzebnego do znalezienia pracy. Sam zawód został opisany oraz sklasyfikowany dopiero w 1995 roku, jedna od tego czasu na stałe zadomowił się i nabrał własnego życia. Praca doradcy zawodowego w głównej mierze polega na pomocy udzielanej młodzieży i dorosłym w wyborze kierunku studiów, i co za tym idzie zawodu. Doradca wraz z klientem dokonuje analizy dotychczasowego wykształcenia, predyspozycji oraz zainteresowań czy upodobań, by kolejno wybrać odpowiednie szkoły i kursy dla danej osoby. Praca wykonywana jest indywidualnie, ponieważ każda osoba jest inna i potrzebuje innej pomocy. Praca doradcy zawodowego wykonywana jest w stałych godzinach od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem może być udział w różnego rodzaju szkoleniach czy prelekcjach, które odbywają się w weekendy lub popołudniami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia