Podanie o pracę Dozorca | StartCV.pl

Podanie o pracę Dozorca

Podanie o pracę Dostawca/Kurier
1 lipca 2018
Podanie o pracę Dyrektor Generalny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór podania o pracę Dozorca

Wzór podania o pracę dla Dozorcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Dozorcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Dozorcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Dozorcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dozorcy:

CV Dozorca | List motywacyjny Dozorca
 

 

Opis zawodu Dozorca

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Dozorca.

Dozorca na swoim stanowisku pełni rolę łącznika pomiędzy mieszkańcami a administratorem. Przekazuje mieszkańcom korespondencję i informacje, jakie administrator chce im przekazać, rozwiesza w budynkach ogłoszenia. Przyjmuje uwagi i prośby mieszkańców kierowane do administratora. To wykonuje jako dodatek do jego podstawowych obowiązków, którymi są nadzór i opieka nad powierzoną mu nieruchomością. Zajmuje się utrzymaniem czystości i ogólnego porządku w budynkach i na zewnątrz budynków. Można powiedzieć, że jest dozorcą, sprzątaczką, ogrodnikiem, ochroniarzem ludzkiego mienia, konserwatorem, elektrykiem i bardzo często jest zaprzyjaźniony z mieszkańcami swojego budynku. Jego zawód wymaga odpowiedzialności, opanowania i spokoju, gdyż często ma do czynienia z różnymi ludźmi. Czas pracy dozorcy wynosi 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu. Zazwyczaj jest to praca w porze dziennej. Czasami jednak zdarza się, że musi wykonywać dodatkowo swoje obowiązki w godzinach wieczornych lub w dniach ustawowo wolnych od pracy, gdy np. zmuszony jest do szybkiego odśnieżania chodników. Jest to zazwyczaj praca dodatkowo opłacana. Dozorca pracuje w ubraniu roboczym. Na terenie dozorowanym dysponuje wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym, w którym przechowuje sprzęt, narzędzia i środki czystości.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia