Podanie o pracę Dyrektor Generalny | StartCV.pl

Podanie o pracę Dyrektor Generalny

Podanie o pracę Dozorca
1 lipca 2018
Podanie o pracę Dyrygent
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Dyrektor Generalny

Wzór podania o pracę dla Dyrektora Generalnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Dyrektora Generalnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Dyrektora Generalnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Dyrektora Generalnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dyrektora Generalnego:

CV Dyrektor Generalny | List motywacyjny Dyrektor Generalny
 

 

Opis zawodu Dyrektor Generalny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Dyrektor Generalny.

Dyrektor generalny zajmuje się kierowaniem firmą, jest to osoba, która odpowiada za prawidłowy rozwój firmy i realizację wyznaczonych przez zwierzchników celów. Dyrektor zarządza kierownikami działów takich jak na przykład, sprzedaży, transportu, produkcji, logistyki i innych. Jest to osoba, która potrafi pracować na samodzielnym stanowisku, potrafi wyznaczać sobie cele i konsekwentnie je realizować. Ponadto dyrektor zajmuje się doborem personelu i wyznaczaniem im właściwej drogi. Osoba na tym stanowisku kontroluje pracę całego zakładu pracy, zapewnia właściwy przepływ towarów, surowców i gotówki. Aby zostać dyrektorem generalnym należy mieć duże doświadczenie w kierowaniu ludźmi i całą firmą. Trzeba posiadać skończone wyższe studia magisterskie lub doktoranckie na uczelniach o kierunkach ekonomicznych takich jak akademie ekonomiczne, politechniki czy uniwersytety. Duże szanse na rozwój i awans mają osoby, które ukończyły inne studia podyplomowe na kierunkach, prawo, finanse czy zarządzanie. Szczególnie ważna jest biegła znajomości języków obcych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia