Podanie o pracę Dyrygent | StartCV.pl

Podanie o pracę Dyrygent

Podanie o pracę Dyrektor Generalny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Dziennikarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Dyrygent

Wzór podania o pracę dla Dyrygenta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Dyrygenta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Dyrygenta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Dyrygenta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dyrygenta:

CV Dyrygent | List motywacyjny Dyrygent
 

 

Opis zawodu Dyrygent

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Dyrygent.

Osoba na stanowisku dyrygenta zajmuje się prowadzeniem orkiestry oraz dyrygowaniem nią podczas koncertów przed publicznością. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za dobór zespołu muzycznego i jego poszczególnych członków, wybiera utwory, które będą grane oraz dokonuje ich interpretacji. Następnie ćwiczy wraz z zespołem poszczególne utwory. Dyrygent pomaga muzykom w interpretacji utworu oraz dokonuje wszelkich zmian w utworach. Dyrygent jest to również osoba, która reprezentuje zespół przed publicznością oraz ewentualnymi sponsorami. Aby zostać dyrygentem należy posiadać odpowiednie wykształcenie muzyczne, bardzo dobry słuch oraz samemu potrafić grać na instrumentach. Praca wykonywana jest w zamkniętych pomieszczeniach biurowych oraz salach koncertowych. Bywają również przypadki grania koncertów pod gołym niebem na stadionach, w amfiteatrach lub scenach.Praca dyrygenta wymaga dużej odporności psychicznej, jest to praca w ciągłym biegu. Dyrygent ma nienormowany czas pracy co nie znaczy że pracuje mniej niż 8 godzin dziennie. Nieraz jest to praca w weekendy, wieczorami a także w święta i dni ustawowo wolne od pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia