Podanie o pracę Elektromechanik | StartCV.pl

Podanie o pracę Elektromechanik

Podanie o pracę Ekspedientka
1 lipca 2018
Podanie o pracę Elektromonter
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Elektromechanik

Wzór podania o pracę dla Elektromechanika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Elektromechanika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Elektromechanika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Elektromechanika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Elektromechanika:

CV Elektromechanik | List motywacyjny Elektromechanik
 

 

Opis zawodu Elektromechanik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Elektromechanik.

Zakres obowiązków elektromechanika różni się, w zależności od zajmowanego stanowiska. Jeżeli przedmiotem jego działań są przyrządy pomiarowe, jego zadania polegają na montowaniu elektrycznej aparatury pomiarowej. Jeżeli miejscem jego zatrudnienia jest kino, wówczas montaż, obsługa i konserwacja sprzętu służącego do projekcji filmów należy do obowiązków elektromechanika. Najbardziej odpowiedzialne stanowisko związane z tym zawodem to elektromechanik urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Jego obowiązkiem jest zapewnienie ciągłości urządzeń sterowniczych, takich jak: urządzenia zasilające, nastawnice przekaźnikowe, drutociągi, rygle, sygnalizatory, napędy zwrotnicowe, rogatki mechaniczne oraz sygnalizacja. Z reguły praca elektromechanika nie przekracza 8 godzin dziennie. W przypadku pracy na kolei i czynności interwencyjnych czas pracy jest nienormowany, a czynności wykonywane są, aż do momentu usunięcia awarii. Wszystkie działania elektromechanika muszą być wykonane zgodnie z technologią i w oparciu o przepisy BHP.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia