Podanie o pracę Elektromonter | StartCV.pl

Podanie o pracę Elektromonter

Podanie o pracę Elektromechanik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Epidemiolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Elektromonter

Wzór podania o pracę dla Elektromontera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Elektromontera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Elektromontera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Elektromontera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Elektromontera:

CV Elektromonter | List motywacyjny Elektromonter
 

 

Opis zawodu Elektromonter

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Elektromonter.

Praca elektromontera opiera się na przygotowanym wcześniej projekcie instalacji elektrycznej, zgodnie z którą wyznacza on przebieg instalacji. Zakres obowiązków elektromontera zależy w głównej mierze od miejsca zatrudnienia oraz rodzaju obsługiwanych maszyn i urządzeń. Bardzo często zatrudniani są oni w zakładach produkcji urządzeń elektrycznych i elementów sieci elektrycznych zasilających, alarmowych, a także automatyki przemysłowej. W tym wypadku ich obowiązki polegają na montowaniu podzespołów i innych elementów składających się na wyrób końcowy. Oprócz tego musi on zachowywać ład i porządek w miejscu pracy oraz stosować się do obowiązujących przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych. Przeciętny czas pracy elektromontera to 8 godzin dziennie. Awarie urządzeń istotnych dla gospodarki może spowodować przedłużenie tego czasu, jednak są to rzadkie wyjątki. Osoby zatrudnione w pogotowiu energetycznym pracują w systemie zmianowym, podobnie jak w przypadku zakładów produkcyjnych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia