Podanie o pracę Etnograf/Etnolog | StartCV.pl

Podanie o pracę Etnograf/Etnolog

Podanie o pracę Epidemiolog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Fakturzysta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Etnograf/Etnolog

Wzór podania o pracę dla Etnografa/Etnologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Etnografa/Etnologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Etnografa/Etnologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Etnografa/Etnologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Etnografa/Etnologa:

CV Etnograf/Etnolog | List motywacyjny Etnograf/Etnolog
 

 

Opis zawodu Etnograf/Etnolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Etnograf/Etnolog.

Do głównych zadań etnografa należy działalność badawcza. Przedmiotem jego badań jest działalność kulturowa człowieka, z względu na jej uwarunkowania społeczne, etniczne i historyczne. Zakres jego badań obejmuje elementy składające się na przeszłość i teraźniejszość określonej grupy etnicznej. Wyniki swoich badań utrwala etnograf w formie pisemnej, podając je do publicznej wiadomości poprzez artykuły w wydawnictwach branżowych lub publikacje książkowe. Osoba pracująca w zawodzie etnologa ma na celu wyszukiwanie amatorskich twórców ludowych i pobudzanie ich do dalsze działalności artystycznej. Etnografowie znajdują zatrudnienie na uczelniach, w instytutach badawczych oraz w muzeach. Etnograf pracuje w stałych godzinach w ciągu dnia, najczęściej dzienny czas jego pracy mieści się przedziale od 6 do 9 godzin. Oczywiście inaczej sytuacja wygląda w przypadku pracy w terenie. Wówczas etnograf pracuje tyle godzin i o takich porach dnia jak wymaga tego specyfika wykonywanych przez niego zadań. Zawód etnografa wiąże się z częstymi wyjazdami na tereny zamieszkałe przez interesujące go grupy etniczne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia